5 Days MTBO Plzeňút 3.7.2007 14:46
Klubová startovní listinavytvořeno MT2003 © Stephan Krämer 2007

  StČí Jméno                       Reg.Č          Čip Kategorie        E1      E2      E3      E4


1   1 - Naturfreunde Vill AUT

   102 seppele markus              1           411711 H14              43      78      24      22
   104 maxa john                   1           230687 H14              49      57      28      37
   207 Gert Wallas                 1           230596 H17             142     186       6     176
   211 Martin Moser                1           230597 H17             112     198       4     167
   307 Kevin Haselsberger          1           411701 H20              14     167      59      21
   720 klaus wallas                1            52838 H40              31     114      29     104
  1203 helena reinisch             1           411703 D17              30      18      70      98
  1207 Julia Wallas                1            46494 D17              21      45      73      89
  1306 eva primus                  1           230703 D20              20     202      93      21



2   2 - NF Steiermark     AUT

   803 Lang Gottfried              2            49181 H50             160      27      63     125



3   3 - OLC Graz          AUT

   801 Walter Dravetz              3           700700 H50             148      12      59     137



4   4 - OLG Ströck Wien   AUT

  1303 Andrea Grün                 4            46331 D20               8     190      97      27



5   5 - Australian Team   AUS

     3 Paul Darvodelsky            5                  H21E            123               6     152



6   6 - Žabouš            CZE

   603 Dušan Homola                6           515482 H21C             74      28      64     105



7   7 - Kolding OK, Denma DEN

    28 Michael Hoffmann            7           239261 H21E             93              32      92
    36 Kim Eg Pedersen             7                  H21E             45              30     134



8   8 - OK Ballerup       DEN

    42 Lasse Pedersen              8           504397 H21E             49              27     118
    47 Claus Stallknecht           8                  H21E             87                     156
  1033 Line Pedersen               8           500483 D21E                             13



9   9 - OK Pan            DEN

    10 Sřren Strunge               9                  H21E             65              20     144
    34 Bjarke Refslund             9                  H21E            157              43     124
    56 Torbjřrn Gasbjerg           9                  H21E            147              28     164
   403 Henrik Hinge                9           740210 H21A            103      46      36      65
   414 René Rokkjaer               9           740804 H21A            133     145      24     131
  1031 Henriette Jorgensen         9           209199 D21E             72               3      95
  1419 Katrine Olesen              9           800623 D21             128      76      70     123
  1421 Mette Rieck                 9                  D21             104      91      54      69



10  10 - OK ŘST           DEN

    32 Jan Eg Pedersen             10          500490 H21E            141               9     138
    39 Johan Holkmann Jacobsen     10          500196 H21E             39               7     162
  1013 Pernille Brunstedt          10          504400 D21E            102              16     116



11  11 - Silkeborg OK     DEN

    49 Allan Jensen                11                 H21E            153              18     136
  1424 Maria Treschow              11                 D21             140      70      68     102



12  12 - IF Sibbo-Vargarn FIN

  1022 Ingrid Stengard             12          354777 D21E             93               4     122



13  13 - KOO-VEE          FIN

  1029 Marika Hara                 13                 D21E            117               6      98



14  14 - Lahden Suunnista FIN

     5 Mikko Tommola               14          915069 H21E            117              42     126
  1020 Päivi Tommola               14          910662 D21E            153               8      92



15  15 - LSF Pronoking Te FIN

   526 Mart Pais                   15          656566 H21B             74     110      14     135
  1430 Merle Rohtla                15          656569 D21              83     127      63      99



16  16 - CO Colmar        FRA

   718 Alain VILLEROT              16          218171 H40              97     108      28      44



17  17 - FRENCH TEAM      FRA

    21 Stephan Toussaint           17           34736 H21E             81              14     146
    26 Sebastien Rora              17           34841 H21E             95              36     158
    27 Clement Souvray             17          353421 H21E            115               5     154
    29 Jeremie Gillmann            17          251030 H21E             55              11     168
    60 Gabriel Ballot              17          666444 H21E            129              23     100
    64 Matthieu Barthelemy         17          821006 H21E            145               8     132
   208 Eduard Desreumaux           17          228680 H17             136     207      10     182
   806 Andre Hermet                17          503255 H50             157      18      64     143
  1001 Caroline Finance            17           40059 D21E            159              15     101
  1023 Aurelie Ballot              17          781807 D21E            111              10      86
  1028 Madeleine Kammerer          17          304318 D21E             69              12     125



18  18 - OL-Team Wehrsdor GER

   737 Harald Männel               18            6322 H40                     111
  1034 Sylvia Thomas               18          690606 D21E



19  19 - Hegyisport Szent HUN

   715 Tamás Jankó                 19          580930 H40              28     132      32     113
  1413 Mária Kratofil              19            4485 D21             161      97      73      78



20  20 - HOF              HUN

    13 Zsolt Vajda                 20          233655 H21E            131              39     122
   103 Marcell Horváth             20          332889 H14              40      63      20      34
   606 Péter Vajda                 20          332892 H21C             26      49      76      36
  1403 Éva Csányi                  20          411929 D21             107     148      47     189
  1438 Ágnes Kovács                20          332891 D21             143      43      69      90



21  21 - Azuolas OSK      LTU

  1025 Karolina Mickeviciute       21          202377 D21E            114              14     119



22  22 - BUDAKALNIS IOSK  LTU

     1 Remigijus Arlauskas         22          400203 H21E            101              34     112
    37 Tautvydas Zilinskas         22          400209 H21E             83              31     142
    63 Darius Kalvaitis            22          400210 H21E            143              24     150
   105 Laurynas Arlauskas          22          400207 H14              55      51      19      19
   109 Danius Kalvaitis            22          400350 H14              37      66      27      13
  1008 Ramune Arlauskiene          22          400202 D21E             90              11     104
  1432 Kira Jovaisiene             22                 D21              59     154      84     132



23  23 - Hawaii Express   LTU

    51 Sarunas Dmukauskas          23          400272 H21E             61              16     140



24  24 - OK Azuolas       LTU

   802 Karolis Mickevičius         24          502097 H50             151      21      65     131



25  25 - OSK SAKAS        LTU

    35 Petras Andrasiunas          25          501169 H21E             37              37     102



26  26 - Perkunas OSK     LTU

   209 SIMONAS STRUMSKIS           26            7546 H17             127     177       5     185



27  27 - Takas OSK        LTU

     2 Danielius Pralgauskis       27          501178 H21E             51              19     114
    31 Henikas Antanavicius        27          400363 H21E            119              12     160



28  28 - Kometa Gliwice   POL

   726 Sanak Adam                  28          346818 H40              94     129      40      56



29  29 - coc              POR

   703 Inácio Serralheiro          29          259864 H40              22      78      51      20
  1418 Magda Vermelho              29          308447 D21             119      94      56      63



30  30 - Moscow           RUS

    18 Ruslan Gritsan              30          571278 H21E             99              41      94



31  31 - RUSSIA           RUS

    14 Anton Foliforov             31                 H21E             71              21      98
    38 Maxim Zhurkin               31                 H21E             59              25     110
   202 Denis Dumov                 31                 H17             121     183       7     158
  1003 Anna Ustinova               31                 D21E             78               5      89
  1006 Zhanna Artemova             31                 D21E             87               9     110
  1017 Nadia Mikriukova            31                 D21E            126              17     128
  1301 Sofia Evlakova              31                 D20              23     208      92       6



32  32 - OLG Cordoba      SUI

    12 Urs Dauwalder               32          500873 H21E             89              26      90
  1404 Sonja Amstutz               32         2003671 D21             137     121      50     156



33  33 - swiss chocolate  SUI

    30 Simon Seger                 33          500557 H21E             69              33     120
    40 Michael Seger               33         2003088 H21E             73              15     104
    52 Falk Wenzel                 33            2231 H21E            111              40     166
   521 Jens Rabe                   33            5666 H21B             86      80      33     121
  1015 Anke Dannowski              33          780615 D21E             99               7     113



34  34 - Thömus Team      SUI

    11 Beat Okle                   34          690404 H21E            135              22     130
    43 Beat Schaffner              34          500765 H21E             63              17     148
   804 Res Raeber                  34           62132 H50             154      30      61     134
  1004 Christine Schaffner         34          501992 D21E            108               2     107
  1707 Kaethi Raeber               34           64308 D40              63      93      89     176



35  35 - IFK Göteborg, Sw SWE

    62 Preben Jörgensen            35          720611 H21E            125              35     106



36  ABR - A-team NOVO Bru CZE

    15 Jašek Petr                  ABR7601      52511 H21E            151              48      72
    61 Lubomír Tomeček             ABR7906      51958 H21E             47              75      28
   301 Tomáš Bobek                 ABR8901       7851 H20              20     173      62      33
   434 Lukáš Váňa                  ABR8601     301202 H21A            100     151      31     149
   445 Radek Vala                  ABR8401      51876 H21A                     28      22     113
   738 Petr Řeháček                ABR6302      51873 H40                      63      37      11
  1411 Šárka Jašková               ABR7751      51888 D21             110     145      66      75
  1433 Leona Jurečková             ABR7752      51889 D21             131      82      38     141



37  ARS - ARS             SVK

    22 Filip Pucher                ARS8001            H21E            107              10     108



38  BOR - OK Jiskra Nový  CZE

    72 Milan Šrůta                 BOR7703       8522 H21E            163              55      50
    73 Tomáš Kolařík               BOR7809            H21E                                    128
   206 Kryštof Bogar               BOR9402       8468 H17             109     192      13     161
   302 František Bogar             BOR8904       8473 H20              23     170      57      13
   424 Leoš Bogar                  BOR6603       8471 H21A             34      79      18     182
  1035 Monika Topinková            BOR8054     515494 D21E                             32      65
  1447 Ita Krafková                BOR8156            D21                                      81
  1448 Šárka Vostřelová            BOR8651       8452 D21                      58      76     120



39  CBA - CBA Bratislava  SVK

   620 Ľudovít Pažický             CBA6901     211408 H21C             44      76      67      57
   709 Marian Kazík                CBA6601     232109 H40              58      96      27      80
   714 Juraj Malatin               CBA6301     219117 H40              70      51      21      68
   717 Vlastimil Autrata           CBA6001       8626 H40              64      75      30      26



40  EKP - Ekonom Praha    CZE

     4 Martin Sajal                EKP7803      51616 H21E            121              72      22
   436 Miroslav Kalina             EKP8211     515458 H21A             55      64      51     167
   446 Libor Jirků                 EKP8302      51139 H21A                    139      53     137
   725 Milan Bochenek              EKP5601      51581 H40              10     126      44      65
   807 Petr Adrian                                    H50             166       9      62     140
  1407 Markéta Friedbergerová      EKP8259     515409 D21              53      61      81     147
  1710 Jana Bochenková             EKP6150     232174 D40              69      75      90     167



41  FSP - VŠTJ Fakulta St CZE

    46 Jan Bradler                 FSP7500     420353 H21E             43              70      62



42  CHA - OK Chrastava    CZE

   447 Jaroslav Polák              CHA7500       8186 H21A                    160      48     161



43  JEN - OB Jenišovice   CZE

   729 Jiří Sucharda               JEN5801      51542 H40              91     123      50      71



44  JEP - Jehlanka Team   CZE

   510 Pavel Müller                JEP7900     336798 H21B             98     137      27     131
   609 Radek Šimek                 JEP8000     336799 H21C             59      37      68      42
   808 Petr Müller                 JEP4803     361995 H50                      15



45  KAM - SK Kamenice     CZE

   203 Vojta Semík                 KAM9100     301628 H17             118     204       3     164



46  KDC - KOLOSHOP TEAM.C CZE

   407 Jan Kouřimský               KDC7201     515495 H21A             31     106      21     110



47  KNC - Sokol Kostelec  CZE

   631 Michal Švarcbach            KNC7001      51395 H21C                     94      72      69
  1107 Barbora Švarcbachová        KNC9651     253103 D14                      15       8      70
  1211 Tereza Švarcbachová         KNC9251     253114 D17                      42      67     113
  1212 Lucie Švarcbachová          KNC9451     253105 D17                      33      64     122
  1449 Jarka Švarcbachová          KNC6754      52895 D21                      55      42     138



48  KPY - Bike Team Kralu CZE

   201 Vojtěch Stránský            KPY9000     301385 H17             130     171       9     170
   724 Jiří Stránský               KPY6300     301353 H40              55     156      45      38



49  KRN - TJ LOKO Krnov   CZE

   713 Pavel Peths                 KRN5801      52632 H40              88     150      24      29



50  LBM - TJ Lokomotiva I CZE

   702 Jiří Janský                 LBM5805      52005 H40              25      90      36      50
  1704 Iva Janská                  LBM5795     219280 D40              75      90      82     146



51  LPM - Loko Plzeň      CZE

   525 Petr Jiroušek               LPM7001     301721 H21B            101      89      20     113
  1402 Martina Lecjaksová          LPM8054     416311 D21             152     136      85     111



52  MKP - SK Meteor Kačer CZE

   706 Mirek Rony Barták           MKP6400      51694 H40              79      66      33      32



53  NEJ - TJ Jiskra Nejde CZE

  1204 Anna Veselá                 NEJ9250     515019 D17              33      24      63     125



54  OKP - OK 24 Praha     CZE

    25 Petr Vanka                  OKP6801     253129 H21E             35              71      70
   739 luboš semík                 OKP6204      52279 H40                      69              23
  1036 Kateřina Vondrová           OKP7250      51685 D21E                             21      74



55  OLP - SKP OLYMP Praha CZE

   632 Viktor Popjuk               OLP7614     515077 H21C                     70      85      93



56  ONO - SKOB Ostrov     CZE

   416 Aleš Ritter                 ONO7401     301494 H21A             91     133      28     173
  1450 Ilona Váchová               ONO7750     301496 D21                     118      61      48



57  OSN - SK Orientační s CZE

   402 Tomáš Zrník                 OSN7118       9579 H21A             43     136      43     140
  1409 Andrea Zrníková             OSN7250            D21             134      73      74     135



58  PGP - SK Praga        CZE

   704 Jan Přibík                  PGP6301      51631 H40              85      84      42      47
  1108 Ema Přibíková               PGP9651            D14                               9      73



59  PGP - VIPRAHLO        CZE

  1105 Silvie Slavíková            PGP9751     246808 D14              76      27      13      61
  1206 Lucie Slavíková             PGP9150     301700 D17              27      27      68      92



60  PHK - OK99 Hradec Krá CZE

   426 David Chaloupský            PHK7103     416203 H21A             88      82      19     170
   448 Radovan Kovařík             PHK8503       9379 H21A                    130      15      62
   519 Jan Jiran                   PHK7701      53164 H21B            137      59      48     151
  1201 Martina Lamichová           PHK9152       9839 D17              39      48      61     110
  1405 Kateřina Lamichová          PHK8359       9824 D21              62     142      78      93
  1436 Pavlína Chaloupská          PHK7051       9377 D21              86      79      67      87



61  PVP - PVP Přírodověda CZE

   633 Vladimir Tkáč               PVP7502            H21C                    103              48



62  RBK - SK Radioklub Bl CZE

   610 Michal Henek                RBK8605     515193 H21C             77      79      83      81
   624 Jaroslav Jalový             RBK8145      52015 H21C             53      85      57      99
  1401 Zuzana Jalová               RBK8051     232117 D21              92      34      72     117



63  RDC - Reactor Děčín   CZE

   524 Jaroslav Semík              RDC7401     515417 H21B            122      47      24     107
   529 Martin Horák                RDC7101     515477 H21B             62     143      12     143



64  SBK - KOB Start Blans CZE

   110 Jan Brlica                  SBK9502     232266 H14              34      54      25      28
   205 Pavel Brlica                SBK9301     232334 H17             133     189       8     173
   210 Jakub Sochor                SBK9009      53117 H17             139     180      11     179
   432 Jan Urban                   SBK7537     500884 H21A             37     154      34      89
   523 Pavel Brlica                SBK7447     515164 H21B            113      65      46     119
   604 Jan Sochor                  SBK6922     219253 H21C             50      43      65     108
   615 Josef Přibyl                SBK7337     515129 H21C             80      97      59      30
   617 Jan Bláha                   SBK7637            H21C             86      67      71      66
   619 Jaroslav Jágr               SBK7549            H21C             35      34      74      60
   621 Jiří Šafek                  SBK7621      53206 H21C             62      61      82      84
  1425 Veronika Staňková           SBK8151     219251 D21              80     157      49     171
  1426 Michaela Brlicová           SBK7499     515462 D21              56      85      79     150
  1431 Vlasta Lemonová             SBK7789      53205 D21             164     163      60     165
  1439 Lucie Kellnerová            SBK7887            D21             155      49      77     126



65  SBR - SKOB Bruntál    CZE

   735 Jaromír Vrábel              SBR6102      51914 H40                      81      26     107
   736 Jan Vojtášek                SBR5301     352328 H40                     138      47      89



66  SCP - OK Sparta Praha CZE

   444 Ondřej Vrabec               SCP8303      51558 H21A                     58      45      77
   505 Lukáš Drobník               SCP8500       9904 H21B            140      29      23     165
   532 Štěpán Skripnik             SCP7901       8878 H21B             71     119      17     147
   733 Ladislav Burian             SCP6002     303920 H40                      99



67  SFM - Sokol Frýdek Mí CZE

   443 Tomáš Sikora                SFM7001      49484 H21A                     73      41     155



68  SHK -  TJ Slavia Hrad CZE

    74 David Hepner                SHK7601       9133 H21E                             68      26
   423 Václav Husák                SHK7702       9850 H21A             85      31      16      83
   442 Marek Jedlička              SHK7502       9131 H21A                     52      23     146
   541 Petr Hanovec                SHK7101       9849 H21B                     35      15     139
   542 Lukáš Jedlička              SHK8100       9856 H21B                     83      26     177



69  SJC - Sportcentrum Ji CZE

   405 Svatopluk Antoš             SJC6602       9963 H21A             97     148      26      80
   410 Jiří Kazda                  SJC8006       9980 H21A             28      40      54     176



70  SJI - OK Jihlava      CZE

    57 Jan Lauerman                SJI7419      51772 H21E             91              59      58
   501 Martin Hendrych             SJI7828      51775 H21B            125      53      16     175
   502 Pavel Izdný                 SJI7613       8703 H21B            131      62      21     179
   520 Michal Prošek               SJI7823      51774 H21B             53      32       9     129
   543 Michal Lipták               SJI8107      52177 H21B                     68      50     159
  1021 Barbora Chudíková           SJI7850      52298 D21E            150              26      41
  1030 Renata Paulíčková           SJI8057     416164 D21E            144              29      56



71  SKV - SKV Slovan Karl CZE

  1101 Romana Kubínová             SKV9451     331098 D14              88      24      10      67
  1102 Veronika Kubínová           SKV9751     331270 D14              79      33       6      79
  1702 Jana Kubínová               SKV6751     331089 D40              72     102      83     170



72  SMB - SK OB Sig-Mat M CZE

   106 Jan Švábek                  SMB9301       7723 H14              58      60      26      25
   723 Karel Švábek                SMB6501       7735 H40              82     135      25      95
  1104 Anna Švábková               SMB9351       7712 D14              85      21      11      64
  1305 Lenka Švábková              SMB8752       7731 D20              29     211      95      18
  1703 Šárka Švábková              SMB6552       7724 D40              93      99      86     158



73  SMR - SNS Smržovka    CZE

    55 Jan Svoboda                 SMR7901       8264 H21E            139              49      60
   406 Michal Hons                 SMR7700       8268 H21A             76      91      20     128
   419 Martin Prevužňák            SMR7400     410729 H21A             52      34      37      59
   420 Petr Pařízek                SMR7001       8253 H21A             94     118      33      92
   425 Petr Lukavec                SMR7800       8265 H21A             70      76      46     158
   430 Pedros Zaoral               SMR7903     232631 H21A            124     142      35     188
   616 Jan Pesničák                SMR7902       8266 H21C             23      73      58      72
  1018 Věrka Pařízková             SMR7151       8254 D21E             81              33      53
  1106 Anežka Pařízková            SMR9350            D14              82      30       7      58
  1414 Lenka Honsová               SMR7750       8269 D21             125     160      65      66
  1416 Iva Prevužňáková            SMR7450     410730 D21              68     103      41     162
  1434 Lenka Borufková             SMR8450            D21              89     151      52     177



74  SSU - Severka Šumperk CZE

   404 Jan Medlík                  SSU8246      52567 H21A             61      43      29     152
   408 Petr Sedláček               SSU8109     336751 H21A            112      94      42     101
   417 Jiří Král                   SSU5941      52559 H21A            118      67      40     164
   503 Pavel Mátl                  SSU6844            H21B            110      92      41     173
   509 Milan Matoušek              SSU6701      57566 H21B             68      98      30     137
   527 Jaroslav Kašpar             SSU7004       6710 H21B             59      20      47     141
  1103 Zuzka Kašparová             SSU9661      57575 D14              91      18      12      76
  1308 Lada Králová                SSU8799      52552 D20              26     193      90      12
  1406 Hanka Mátlová               SSU7793            D21              74     109      55      96
  1422 Ivana Kašparová             SSU6951       6713 D21             101      40      80     108
  1429 Naďa Voráčová               SSU8154            D21              50     175      39     180



75  STE - SK SKI-OB Štern CZE

   707 Mojmír Bezecný              STE6000            H40              43     153      54      92



76  TBM - KOS TJ Tesla Br CZE

    16 Radovan Čech                TBM7835     515094 H21E            109              67      38
    17 Radovan Mach                TBM6605     515455 H21E            127              57      46
    20 Andy Conn                   TBM6616     651111 H21E            155              77      78
    23 Jiří Procházka              TBM7633      53264 H21E            105              47      82
    33 David Schwab                TBM7401      53234 H21E             97              52      68
    45 Martin Ševčík               TBM7632      53268 H21E             77              50      64
    71 Petr Strejček               TBM7228      53272 H21E                             66
   304 Marek Pospíšek              TBM8907      53289 H20              26     176      60      25
   412 Martin Bilan                TBM8401     416160 H21A            121     166      25     122
   415 Petr Dvořáček               TBM7013      49342 H21A            109     121      11     116
   512 Marek Holík                 TBM6507      53265 H21B             83     113      18     149
   513 Tomáš Gryc                  TBM6903      49412 H21B             56      74      34     111
   533 Michal Průša                TBM7320      53160 H21B            104     122      32     155
   611 Martin Malý                 TBM7610     320128 H21C             32      52      75      45
   622 Claudio La Carbonara        TBM7337     416206 H21C             83     109      69     114
   623 Gianprimo Cremaschini       TBM7905            H21C             38      58      80      75
   712 Zbyněk Pospíšek             TBM6007      53260 H40              73      45      22     101
  1010 Hana Hančíková              TBM8852       8926 D21E             84              28      35
  1011 Michaela Gigon              TBM7753     777770 D21E            123              35      32
  1208 Michaela Králová            TBM9052     301310 D17              18      36      69     119
  1408 Marcela Čechová             TBM7659      53284 D21              95      67      58     105
  1412 Radka Kabelová              TBM7898     416019 D21             113     100      48      60
  1420 Alice Gandělová             TBM7991      53228 D21             122     166      46     159



77  TEM - KOB Temelín     CZE

   101 Jakub Princ                 TEM9302     361936 H14              46      75      23      40
   107 Matěj Princ                 TEM9501     361951 H14              52      69      21      31
   204 Vít Pšenička                TEM9201     361933 H17             115     201      12     188
   607 Miloslav Pšenička           TEM6101      52187 H21C             68      91      84      27
   613 David Princ                 TEM6901     515069 H21C             47     115      81      33
   614 Jiří Pšenička               TEM6301      52193 H21C             20      64      63      96
  1210 Eva Pšeničková              TEM9251     361907 D17              12      39      65     101



78  TPA - ŠK Panda Topoľč SVK

   515 Igor Zuzčák                 TPA                H21B            116      50      40     133
   516 Peter Jurčík                TPA                H21B            128     128      11     185
   531 Peter Pecha                 TPA                H21B            107      86      31     163
   534 Karel Poštulka              TPA                H21B             65     101      19     167



79  TPA - žádný           SVK

   708 pavol Zahradnik             TPA6001     338394 H40              76      57      41      86



80  TTR - OOB Třebíč      CZE

  1209 Zuzana Klusáčková           TTR9151        116 D17              36      12      62     104



81  TUR - ASA Turnov      CZE

    24 Štefan Šurgan               TUR7910     515024 H21E             85              69      80
   422 Petr Kvapil                 TUR7410       8322 H21A             64     127       9      74
  1027 Jaroslava Folprechtová      TUR7253      51532 D21E             75              34      29
  1417 Lenka Albrechtová           TUR8151       7707 D21              71     133      44      84
  1435 Pavla Kovářová              TUR7951     361993 D21              98     139      53      54
  1451 Hana Folprechtová           TUR6950       8205 D21                     115      71     153
  1452 Renata Zemanová             TUR8152       8212 D21                      52      75     186



82  TZL - SKOB Zlin       CZE

    70 Jiří Hradil                 TZL8604      53361 H21E                             53      76
   428 Petr Tomeš                  TZL7503      53144 H21A             46     163      49     194
   440 Petr Fišer                  TZL7501      53899 H21A                     49      44      68
   441 Petr Novotný                TZL6601      52685 H21A                     97      55     119
   539 Tomáš Kudláček              TZL8701      53843 H21B                     77      29     171
   540 Martin Blažek               TZL7502      49975 H21B                    134      35
   630 Radim Tomeš                 TZL7899     330608 H21C                     46      61      24
   634 Jakub Pastuszek             TZL7500      53399 H21C                    100      77      54
   710 Roman Hančík                TZL6206       8922 H40              52      60      35     116
   734 Pavel Krajča                TZL5705      53370 H40                     105      20      74
   805 Petr Nejedlý                TZL5101     416045 H50             163       6      60     146
   809 Pavel Pastuszek             TZL4727      53374 H50                      24      58     128
  1009 Bara Hančíková              TZL8853       8928 D21E            132              22      20
  1202 Kateřina Hančíková          TZL9051       8927 D17              15      30      71      95
  1213 Barbora Novotná             TZL9053       7918 D17                      21      66     107
  1445 Stela Pogranová             TZL8266     330606 D21                     106      64
  1446 Zuzana Fišerová             TZL7952       8940 D21                      64      57     174
  1453 Věra Krajčová               TZL5856      53343 D21                      88      40     144
  1706 Hana Hančíková              TZL6454       8923 D40              81      87      87     149
  1708 Michaela Hančíková          TZL6559       8924 D40              66      81      84     155



83  VBA - ŠK VAZKA Bratis SVK

    19 Rastislav Malátek           VBA7401     307297 H21E             67              13      96
    59 Matúš Trnovec               VBA 880     307454 H21E             41              78      20
   701 Peter Mlynárik              VBA6501      52667 H40              16      48      48      77
  1016 Stanislava Fajtová          VBA8454     307360 D21E            138              36      26
  1019 Daniela Trnovcová           VBA8851     307457 D21E            147              25      68
  1410 Natália Kasalovská          VBA8554     307370 D21             146     112      45     129
  1705 Eva Králová                 VBA4751     307295 D40              84      96      88     173



84  VIP - VIPRAHLO        CZE

   602 Petr Šembera                VIP6901       8509 H21C             71     106      62      78
   612 Petr Machara                VIP7401     232486 H21C             56      31      60     102
   618 Petr Kubíček                VIP6512     515057 H21C             65      82      73      90
   705 Milan Horký                 VIP6101     232722 H40              40      72      43      17
   711 Viktor Slavík               VIP6300      51276 H40              49      93      34     110
  1709 Kateřina Slavíková          VIP6650      51275 D40              78      72      81     164



85  VIZ - TJ Sokol Vizovi CZE

     9 Aleš Linhart                VIZ7231      52688 H21E            103              63      48
   108 Jan Skoupý                  VIZ9401      52523 H14              31      72      22      16
   427 Jan Skoupý                  VIZ7001      52508 H21A             40      55      10     179
   439 Dalibor Kroc                VIZ7408      53355 H21A                    112      27      98
   530 Miroslav Hodoň              VIZ8103      53882 H21B             77     107      43     145
   721 Pavel Najbrt                VIZ5901      53891 H40              46      87      31      62
  1205 Barbora Najbrtová           VIZ9058      53985 D17              24      15      72     116
  1428 Martina Linhartová          VIZ7774      52690 D21             149      46      51     168



86  VLI - VSK Slavia TU L CZE

    53 Ctibor Podrábský            VLI7001       8306 H21E             75              76      66
   418 Ondřej Buchtík              VLI8101       8331 H21A            106      70      12     125
   431 Jiří Vraný                  VLI7504     232249 H21A            127      61      14
   504 Jiří Putík                  VLI7505     410362 H21B             95     116      22     153
   601 Robert Urbaník              VLI7002       8292 H21C             29      88      70      63
   629 Milan Meier                 VLI7301     232246 H21C                     55      78      87
   728 Karel Maceček               VLI4100       6113 H40              37     144      53      59
   730 Jan Kopal                   VLI6500       8178 H40              67     120      49      14



87  VPM - KOS Plzeň       CZE

    68 ms Tomáš Kozák              VPM                H21E                             38
    69 Ondřej Hašek                VPM6902            H21E                                     44
   213 Jaroslav Fajtl              VPM9001     515439 H17                     174
   308 Jaroslav Fajtl              VPM9001            H20                              55
   438 Jan Hasman                  VPM6901       7950 H21A                      1
   538 Jiří Bouchal                VPM8449            H21B                             49     181
   625 Jakub Jirka                 VPM7905      52429 H21C                     10
   626 Petr Kočandrle              VPM7102     237545 H21C                      4
   627 Pavel Prautsch              VPM7101       7924 H21C                                     21
   628 Zdeněk Pícl                 VPM                H21C                                     51
   732 Jaroslav Fajtl              VPM6001       1473 H40                      42      19
  1037 Eva Hašková                 VPM7352     515112 D21E
  1442 Lenka Hasmanová             VPM7551      51585 D21                      10
  1443 Petra Svobodová             VPM7450     232356 D21                      16
  1444 Lenka Štemberová            VPM7850            D21                                      51



88  VRL - OOS TJ Spartak  CZE

    50 Pavel Wohanka               VRL7501       9005 H21E            137              51      36



89  VSP - USK Praha (VSP) CZE

     6 Michal Fraňo                VSP7503            H21E             53              61      42
    41 Matěj Pilka                 VSP8303            H21E            159              65      24
    44 Milan Jirásek               VSP7403      51747 H21E            113              62      30
    54 Jirka Kubín                 VSP6001       8690 H21E            149              60      34
    58 Radek Laciga                VSP8200      51748 H21E             57              73      56
    67 Zdeněk Laciga               VSP5200      53596 H21E                             58      32
   303 Martin Pilous               VSP8900     336730 H20               8     161      58      29
   437 Pavel Horák                 VSP7200     410358 H21A                    100      47     104
   506 Kamil Arnošt                VSP7301      51648 H21B            149     104      45     117
   528 Dan Bozděch                 VSP7309     232489 H21B            119     131      10     161
   536 Miloslav Mencl              VSP6505      52277 H21B                    140      13     187
   719 jan semík                   VSP6507      53572 H40              19     102      39      41
  1002 Martina Tichovská           VSP8600      51689 D21E             96              24      62
  1005 Markéta Jirásková           VSP7653      52266 D21E            120              38      44
  1007 Michaela Lacigová           VSP8155     246899 D21E            129              23      50
  1024 Hana Bajtošová              VSP8453     307278 D21E            105              37      23
  1032 Marie Hrdinová              VSP7852     232090 D21E                             39      38
  1427 Kateřina Městková           VSP7650      51746 D21             158     172      37     192
  1441 Silvie Menclová             VSP7050      51749 D21                      37      83      57
  1701 Ivana Lacigová              VSP5950      51732 D40              90      78      91     161



90  VSP - VIPRAHLO        CZE

   727 Roman Horký                 VSP6503     301335 H40              34      54      46      35



91  VZA - Slávia ŽU Žilin SVK

     8 Peter Viskup                VZA           8049 H21E             79              29     116



92  XBM - Pells MTBO Team CZE

    48 Jaroslav Rygl               XBM7044      53244 H21E            133              54      52
    66 Matěj Peths                 XBM8501      52633 H21E                             74      40
   401 Miroslav Gebas              XBM8102       9365 H21A             79     124      38      71
   413 Aleš Buchtík                XBM8201     361918 H21A            115     103      52     185
   421 Miroslav Rygl               XBM7206       9398 H21A            130      85      30     134
   507 Jan Král                    XBM6903     232032 H21B             89      71      38     123
   518 Martin Šňupárek             XBM7107     232036 H21B            146      26      25     127



93  XPU - PARDUBICE BIKER CZE

    65 Lukáš Faltejsek             XPU7725    2007809 H21E                             64      54
   305 Jan Kroupa                  XPU8807       9208 H20              17     164      56      17
   306 Marek Moravec               XPU8811     416269 H20              11     158      61       9
   429 Libor Kříž                  XPU7804       8089 H21A             58     157      32      86
   508 Zdeněk Odvody               XPU8206       9206 H21B            143      56      44     183
   514 Jan Fukátko                 XPU8105       9282 H21B             80      23      36     115
   517 Radek Jirásek               XPU7802       9896 H21B            134      95      28     157
   522 Nožička Jiří                XPU8001       9314 H21B             92     125      39     109
   537 Jan Žemlička                XPU8303       9283 H21B                     41      42
   605 Milan Starý                 XPU7301     224865 H21C             41     112      66      39
   716 Jiří Kiac                   XPU6305      51127 H40              13     117      23      83
   722 Václav Mrštík               XPU5002       9215 H40              61     147      52      98
  1012 Šárka Víchová               XPU8352       9207 D21E            141              30      71
  1014 Jana Roudná                 XPU8351       9315 D21E            156              31      59
  1304 Zuzka Kiacová               XPU8954       9345 D20              11     199      91      24
  1307 Michaela Marešová           XPU8959     405959 D20              17     214      96       9
  1309 Michaela Sedláčková         XPU8751       9341 D20                     205      94
  1711 Hana Mrštíková              XPU5552     232603 D40              87      84      85     152



94  ZBM - SK Žabovřesky B CZE

   535 Ondřej Šňupárek             ZBM6999     301348 H21B                     44             125
   608 Tomáš Kavan                 ZBM8603      49669 H21C             89      40      79     111
   731 Václav Štěpánský            ZBM6108      52049 H40                     141      38      53
  1302 Adéla Štěpánská             ZBM8870      52064 D20              14     196      98      15



95  ZUP - MTBO ČZU Praha  CZE

     7 Eda Pucherna                ZUP7403      51843 H21E            161              56      74
   409 Pašek František             ZUP7601      52300 H21A             82      37      50     191
   411 Roman Prášek                ZUP7701       8019 H21A             67     109      39      95
   433 Jan Pucherna                ZUP7702      51855 H21A             49     115      13     143
   435 Petr Pucherna               ZUP8002      51841 H21A             73      88      17     107
   511 David Michalička            ZUP8000     207840 H21B                     38      37     169
  1026 Markéta Kuchařová           ZUP8452      53635 D21E            135              27      47
  1415 Zuzana Piskáčková           ZUP8451      51856 D21             116     130      82     195
  1423 Veronika Puchernová         ZUP          51844 D21              77     169      62     114
  1437 Martina Bochenková          ZUP8750      51292 D21              65     124      43     183
  1440 Veronika Letfusová          ZUP8651            D21                              59      72