Hlavním partnerem letošního MČR MTBO ve sprintu a štafetách, které proběhnou v rámci MTBO5DAYS 6.-7. července v Plasech, je SPORTICUS.CZ. Závodní MTBO stánek s tímto názvem pod taktovkou Mirka Kaliny nabízí sportovní výživu ENERVIT a CHIMPANZEE, čipy SPORTIDENT, buzoly MOSCOMPASS, tejpky KINEMAX a vlastní sportovní ponožky a kompresní podkolenky. SPORTICUS.CZ je již podruhé partnerem celého Českého poháru MTBO, dodává tedy každý víkend pěkné ceny pro vítěze.

SPORTICUS.CZ provozuje nejen eshop, ale od podzimu 2016 má i vlastní­ prodejnu na Praze 9. Kromě uceleného sortimentu výše uvedených značek se zaměřuje na GPS sportovní­ hodinky a navigace GARMIN, běžeckou obuv LA SPORTIVA a INOV-8, v zimě pak především na lyžařské vosky a doplňky SWIX, TOKO, SKIGO, RODE, REX, HOLMENKOL, VAUHTI, VOLA, START, BRIKO MAPLUS a SKIVO.

Ti, kdo se umístí na stupních vítězů, se tedy mají­ na co těšit… a ti ostatní­ mohou udělat radost sobě i majitelům SPORTICUS.CZ nákupem ve stánku či objednávkou eshopu. Jako aktivní­ účastníci závodů MTBO vám rádi se vším poradí­ a pomohou s výběrem. Registrovaní­ závodní­ci MTBO mohou naví­c využít slevového kupónu OB2017.